США взаємодіють з Європою, щоб передати заморожені активи РФ на благо України – Держдеп

США взаємодіють з Європою, щоб передати заморожені активи РФ на благо України – Держдеп

Після початку російського військового вторгнення в Україну демократичні країни світу заблокували російські фінансові активи. Вони перевищують суму у 300 млрд євро.

Державний департамент США запевнив, що американська сторона продовжує тісну взаємодію з європейськими країнами щодо спрямування заморожених активів РФ на користь України.

З відповідною заявою виступив у четвер у Вашингтоні речник Державного департаменту США Метью Міллер, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми продовжуємо працювати з нашими європейськими партнерами, аби забезпечити, що ті активи, які залишаються, і надалі залишатимуться замороженими, ми використаємо на благо України», – зауважив представник Держдепартаменту США.

Таким чином він відповів на прохання прокоментувати наміри країн ЄС використати відсотки із заморожених російських коштів на військову допомогу Україні.

Додамо, що після початку російського військового вторгнення в Україну демократичні країни світу заблокували російські фінансові активи. Вони перевищують суму у 300 млрд євро. Вважається, що більшість з цих активів перебувають у фінансових установах на території країн Європейського Союзу, зокрема в Бельгії.

вгору