США хочуть відправити до України ще одну батарею Patriot, – Bloomberg

США хочуть відправити до України ще одну батарею Patriot, – Bloomberg

Нещодавно Україна отримала ракети до ППО Patriot, які були відправлені Іспанією та іншими західними союзниками.

США розглядають можливість відправки ще однієї батареї Patriot до України. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімні джерела, передає УНН.

Адміністрація Джо Байдена активно працює над тим, аби задовольнити потреби Києва в додаткових засобах ППО для відбиття російських атак, які посилилися останнім часом.

За інформацією Bloomberg, США прагнуть надіслати одну батарею разом із радарами. Європейські союзники України також опрацьовують плани відправки Києву додаткових систем протиповітряної оборони зі своїх запасів.

Нещодавно Україна отримала ракети до ППО Patriot, які були відправлені Іспанією та іншими західними союзниками. Про те що Україна отримала ракети до ППО Роблес розповіла під час свого візиту до казарм Санхеніс і Головного військового госпіталю “Орад-і-Гахіас” в Сарагосі, де проходять підготовку українські бійці.

“Ці ракети призначені для протиповітряної оборони, і повинно бути дуже чітко зрозуміло, що вони призначені для України, щоб захистити себе від нападів, яких вона зазнає від Росії”, – зазначила посадовиця.

вгору