На війні загинув прикарпатський військовий Андрій Стеф’юк

На війні загинув прикарпатський військовий Андрій Стеф’юк

Боєць народився 1997 року.

На фронті загинув Стеф’юк Андрій Ярославович. Про це інформують на сторінці Гвіздецької громади.

“Жити у мирі та злагоді, завжди допомагати, підтримувати один одного – так заповідали батьки, за таким принципом жив і донині. Андрій завжди підставляв своє плече тим, хто потребував його допомоги, ніколи не полишав незакінчену справу. Завжди чинити по совісті та сміливо йти вперед – саме такими принципами керувався він у своєму житті”, – згадують у громаді.

Андрій народився та виріс в селі Хом’яківка нинішньої Гвіздецької громади. У 2014 році закінчив Гвіздецький ліцей. Мрією Андрія в школі було стати на захист людей. Тоді він ще не знав, яка це буде структура. Улюбленими уроками стали: правознавство та Історія України. Ніби наперед знав, які випробування готує доросле життя. Після школи вступив до Національного університету «Одеська юридична академія», де 2018 році здобув перший рівень вищої освіти – бакалавра, а в 2020 році- отримав ступінь магістра.

Паралельно з навчанням в академії він вступає та проходить підготовку на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

2022 рік змінив життя Андрія, а бажання захищати тільки посилилося. Через декілька днів після повномасштабного вторгнення він був призваний до військової частини де проходив строкову службу.

Капітан Стеф’юк Андрій Ярославович служив інженером обліково- операційного відділення військової частини А-1807.

  •  

8 квітня 2024 року в с. Олександрівка, Ізюмського району, Харківської області його життя обірвалося.

Добрий, спокійний, миролюбний, надійний, відповідальний, працьовитий. Саме таким навічно запам’ятають Андрія його, друзі, однокласники та односельці.

Найдорожчого сина з війни не дочекалася мати з батьком, коханого – наречена, люблячого брата – сестра.

Орієнтовно зустріч скорботного кортежу відбудеться в п’ятницю, про деталі повідомлять додатково.

вгору