На Буковині прикарпатець зі спільниками намагався втекти до Румунії за 7 тисяч євро

На Буковині прикарпатець зі спільниками намагався втекти до Румунії за 7 тисяч євро

Біля українсько-румунського кордону прикордонники затримали порушників та організаторів протиправної діяльності на двох автомобілях.

 
Зокрема, реалізуючи оперативну інформацію, оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону на ділянці відділу «Красноїльськ», неподалік кордону, затримали 7 чоловіків та місцевого жителя-провідника.
 
Під час затримання двоє із них намагались втекти та чинили опір прикордонному наряду та нанесли тілесні ушкодження одному з прикордонників. Тому правоохоронцям довелося здійснити попереджувальні постріли вгору.
 
Крім того, в ході подальших оперативних заходів, прикордонники виявили та затримали 2 автомобілі, в яких перебували троє чоловіків. Як з’ясувалося, в транспортному засобі був головний організатор протиправної схеми та двоє водіїв, які доставили вищезгаданих «клієнтів» до кордону.
 
Встановили, що затриман­і – жителі Чернівецької, Вінницької, Івано-Франківської, Чернігівської та Житомирської областей –за доставку до кордону з Румунією організатору заплатили по 7 тисяч євро з кожного.
 
Відносно них складені матеріали за статтями 204-1 та 185-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
вгору