ДСНС змінила протоколи роботи рятувальників — Клименко

ДСНС змінила протоколи роботи рятувальників — Клименко

Правила змінюються з огляду на допущені помилки, в тому числі випадки загибелі працівників ДСНС під час ліквідації наслідків російських повітряних атак.


Державна служба з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) змінила протоколи реагування, що стосуються роботи рятувальників. А також використання інженерної та спеціальної техніки.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передає Суспільне

“Ми повністю переглянули інструкцію з використання сил ДСНС. Це стосується інженерної техніки, спеціальної техніки та наших рятувальників”, — сказав очільник МВС.

Клименко додав, що, зокрема, ДСНС також збільшила кількість рятувальників, які займаються висотними роботами. За його словами, якщо на початку цього року їх було 150, то зараз уже 500.

“Ми також збільшуємо так звані “фонтанні” підрозділи, які займаються ліквідацією наслідків на об’єктах нафтової та газової галузі”, — сказав міністр.

Він зазначив, що правила змінюються з огляду на допущені помилки, в тому числі випадки загибелі працівників ДСНС під час ліквідації наслідків російських повітряних атак.

“Ми змінили повністю всі протоколи реагування. Починаючи від того, які мають бути бронежилети на наших рятувальниках. Тому що на початку війни й ще кілька місяців тому ми втратили кілька рятувальників, тому що бронежилети не закривали весь тулуб. У великому бронежилеті незручно працювати, але це питання безпеки, питання життя і смерті”, — сказав Клименко.

вгору