Україна має вирішувати, як їй відповісти на пропозицію щодо переговорів з РФ, – Блінкен

Україна має вирішувати, як їй відповісти на пропозицію щодо переговорів з РФ, – Блінкен

Також він додав, що щодня російський диктатор Володимир Путін демонструє абсолютно інші наміри.

Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив, що рішення щодо переговорів з Росією приймає сама Україна, а не США, або будь-яка інша країна. Про це Блінкен заявив під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, передає УНН.

“Щодо переговорів, то це рішення України, а не США, або жодної іншої країни. Якщо путін виявить будь-який інтерес серйозно займатися переговорами, серйозно налаштований буде на такі переговори, то Україна відповість належно, але щодня путін демонструє абсолютно інші наміри. Україна має вирішувати, як їй відповісти, але ми і тоді будемо підтримувати Україну, будемо підтримувати будь-яке рішення України. І ми знаємо, що нічого не може про Україну без України”, – сказав Блінкен, відповідаючи на запитання, чи є можливість, щоб Україна провела переговори з РФ до кінця року.

Глава Кремля Володимир Путін в інтерв’ю, опублікованому вранці в середу, заявив, що підтримує план Китаю щодо мирного врегулювання “української кризи”, як Пекін називає війну, заявивши, що Пекін повністю розуміє, що стоїть за нею.

вгору