На Івано-Франківщині фіксують зниження захворюваності прикарпатців на COVID-19

На Івано-Франківщині фіксують зниження захворюваності прикарпатців на COVID-19

Про рівень захворюваності прикарпатців на COVID-19 йшлося під час брифінгу, який відбувся сьогодні, 21 лютого, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації. 

Людмила Сірко, заступниця голови ОДА зауважила, що за останню добу захворіло 126 осіб, з них 24 дітей, також госпіталізували 46 прикарпатців.

“Спостерігається зниження захворюваності прикарпатців на коронавірус. Медичну допомогу пацієнтам на COVID-19 надають 29 закладів охорони здоров’я, де розгорнуто 3553 ліжка. Відсоток зайнятих хворими ліжок складає 34,9%. На стаціонарному лікуванні перебувають 1211 пацієнтів, з них 101 – у відділеннях реанімації, а 25 – підключені до апаратів ШВЛ, 19 % хворих є киснезалежними”, – зазначила Сірко.

Варто додати, що для госпіталізації дітей з COVID-19 розгорнули 314 стаціонарних ліжок, із них 102 ліжка або 32,5% зайнято пацієнтами. За останню добу госпіталізували  9 дітей.

Володимир Дзьомбак, заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА каже, що заклади охорони здоров’я Івано-Франківщини, які надають допомогу хворим на COVID-19, поповнюються необхідними медикаментами, засобами індивідуального захисту та у зв’язку із зниженням показників захворюваності на коронавірус, мають можливість більше уваги приділяти й профілактичній роботі.

Зараз опрацьовується питання постачання десяти генераторів у стаціонари, де збільшуватиметься кількість кисневих точок.

вгору