За вбивство та зґвалтування 9-річної дівчинки прикарпатець отримав довічне ув’язнення

За вбивство та зґвалтування 9-річної дівчинки прикарпатець отримав довічне ув’язнення

Довічне позбавлення волі за вбивство та зґвалтування 9-річної дівчинки на Прикарпатті – апеляційний суд підтвердив законність вироку.

Івано-Франківська обласна прокуратура відстояла позицію в апеляційному суді у кримінальному провадженні стосовно жителя Косівського району, який намагався зґвалтувати та жорстоко вбив 9-річну дівчинку.

Ухвалою Івано-Франківського апеляційного суду від 10.05.2022 року обвинуваченому відмовили у задоволенні апеляційної скарги та підтверджено законність вироку, яким йому призначили довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, жорстоке вбивство дівчинки трапилось у червні 2015 року в селі Рожнів Косівського району. Місцевий житель, перебуваючи на ринку, побачив малолітню дівчинку та вирішив вступити з нею у статевий зв’язок. Він схопив дитину за шию та, закривши їй рот, затягнув у чагарники, а відтак, почувши відмову дитини, задушив її.

Після цього наглумився над нею та за допомогою уламка шиферу і горловини розбитої пляшки наносив цілий ряд ударів. Щоб приховати злочин вбивця прикрив тіло дитини гілками та травою, а сам покинув місце події.

У ході судового розгляду прокурори надали беззаперечні докази та довели вину обвинуваченого. Суд присяжних Коломийського міськрайонного суду погодився із позицією прокурорів та виніс вбивці найсуворіший вирок.

вгору