Від початку року на Франківщині виявили 20 нелегальних мігрантів з росії

Від початку року на Франківщині виявили 20 нелегальних мігрантів з росії
Під час воєнного стану на території Івано-Франківської області виявлено 20 нелегальних мігрантів – громадян росії.
 
Попри надзвичайність ситуації, пов’язаної з війною, працівники міграційної служби продовжують цілеспрямовані заходи з виявлення порушень міграційного законодавства і протидії незаконній (нелегальній міграції).
 
Про це повідомляє Міграційна служба області.
 
 З початку року на території Івано-Франківщини виявлено 111 іноземців з неврегульованим статусом. Раніше таких осіб називали нелегальними мігрантами. Щодо 79 осіб цієї категорії застосовано процедуру примусового повернення з України до країн походження чи в треті країни, а чотирьох іноземців-правопорушників згідно з рішеннями судів примусово видворено з України. 23 громадянам-іноземцям, які порушили законодавство України про правовий статус іноземців, у найближчі декілька років заборонено в’їжджати на територію нашої країни.
 
 Майже кожен п’ятий або загалом 20 осіб з числа виявлених нелегальних мігрантів – громадянин російської федерації. Усі вони були зобов’язані і покинули територію України. За цей же період 13 громадянам країни-агресора відповідно до положень статті 12 Закону України «Про імміграцію» скасовано дозвіл на імміграцію в Україну.
вгору