У Долинській ТГ не планують посилювати карантинні обмеження

У Долинській ТГ не планують посилювати карантинні обмеження

В останній тиждень 2021 року в Долинській територіальній громаді, що на Івано-Франківщині, медики зафіксували 28 випадків COVID-19, а з початку 2022 року — 50.

Як зазначила заступниця голови громади Алла Шевченко, така кількість нових хворих не є великою, тому вводити додаткові карантинні обмеження не потрібно, пише Суспільне.

“Якщо взяти 50 людей за тиждень при населенні 50 тис., то особисто я не бачу підстав для додаткових обмежень”, — сказала Алла Шевченко.

Рівень госпіталізації пацієнтів, які хворіють на коронавірусну хворобу, в Долинській громаді не зріс.  Зараз у медзакладі перебувають 52 хворі з підтвердженим діагнозом COVID-19, з них 16 — киснезалежні, один пацієнт під’єднаний до апарату ШВЛ.

“У порівнянні з попередніми тижнями ситуація є аналогічною. Хворих приймаємо і виписуємо. У межах 48-50 пацієнтів у відділі”, — каже Ольга Ільчишин, виконувачка обов‘язків генерального директора Долинської багатопрофільної лікарні.

За словами Алли Шевченко, ушпиталені пацієнти переважно невакциновані. З її слів, щеплених хворих, яких зараз лікують у медзакладі, — 10%.

  •  

“Медики вакцинували у громаді другою дозою 15 662 людини. І навіть троє людей імунізувалися бустерною дозою. Наша громада активно вакцинується”, — каже Алла Шевченко.

вгору