У США прокоментували поїздку Путіна в Маріуполь

У США прокоментували поїздку Путіна в Маріуполь

Візит Путіна до розбомбленого росіянами Маріуполя, який досі перебуває в окупації, дав змогу йому побачити на власні очі, що зробили російські війська з цим мирним українським містом.

Про це сказав у понеділок під час брифінгу координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Я сподіваюся, він (путін – ред.) побачив, що його війська, його армія та його війна зробили з цим містом», – зазначив представник Білого дому.

Кірбі також дав зрозуміти, що Путін не ризикував власною безпекою під час перебування в Маріуполі, оскільки місто далеко від бойових дій та лінії фронту.

Водночас представник США підкреслив, що російський лідер має усвідомлювати, якої поразки він уже зазнав під час бойових дій в Україні.

«Я маю на увазі, що понад 50% території, яку вони (росіяни – ред.) захопили в України в перші тижні та місяці війни, українці вже повернули. І єдині реальні бойові дії наразі точаться навколо Бахмута», – зазначив Кірбі.

  •  

Він також наголосив, що Сполучені Штати, а також інші країни стоятимуть разом з Україною й забезпечуватимуть її всім необхідним для оборони.

вгору