У Франківську визначили переможців премії імені Василя Стефаника

У Франківську визначили переможців премії імені Василя Стефаника

14-го квітня у Франківську на підсумковому засіданні комісії визначили лауреатів обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури у 2021-му році. Серед переможців — три прикарпатські літератори. Про це інформують на сайті обласної державної адміністрації.

У номінаціях "Поезія", "Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)" та "Проза" на відзнаку претендували Богдан Томенчук, Василь Мойсишин, Віра Багірова, Наталя Данилюк, Ігор Любчик та Іван Монолатій.

В Івано-Франківську визначили переможців премії імені Василя Стефаника

"Члени комісії детально обговорили та оцінили запропоновані твори. Вони відзначили високий художній та літературно-науковий рівень цьогорічних конкурсних пропозицій, окремі з яких уже перекладені іноземними мовами та видані за кордоном", — повідомляють на сайті.

Переможцями премії за результатами таємного голосування членів комісії одноголосно оголосили — у номінації "Поезія" Богдана Томенчука з книгою "Переступний день", у номінації "Документальна і науково-критична література" Ігоря Любчика з книгою "Лемківські долі: трагізм і пам’ять поколінь", у номінації "Проза" Івана Монолатія з книгою "Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література "пам’ятає" українські міста".

В Івано-Франківську визначили переможців премії імені Василя Стефаника

"Ми можемо гордитися, що Прикарпаття багате на творчі особистості. Особливо приємно, що у ювілейний рік нашого видатного земляка Василя Стефаника преміями його імені удостоєні найкращі автори", — відзначила Світлана Онищук.

вгору