На Прикарпатті засудили росіянина, який обкрадав автомобілі

На Прикарпатті засудили росіянина, який обкрадав автомобілі

Калуський міськрайонний суд виніс вирок уродженцю Російської Федерації, неодноразово судженому за викрадення чужого майна, який на території Калуша вчинив вісім крадіжок.

Відомо, що з 2 листопада по 21 грудня 2020 року зловмисник, пошкоджуючи замки водійських дверцят, викрав з транспортних засобів калушан сім автомобільних акумуляторних батарей, інші речі, а з приміщення котельні – мобільний телефон, пише “КалушФМ”.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю та пояснив, що дійсно він вчинив крадіжки речей.

Мова йде про такі крадіжки: 2 листопада в м. Калуші по вул. Пушкіна в дворі будинку № 5 з автомобіля марки Форд Транзит, 6 листопада по вул. Ринковій, 5 з автомобіля марки МАЗ 5432, 1 грудня по вул. Каракая, 25 з приміщення котельні, 10 грудня на майдані Шептицького з автомобіля марки Мерседес Віто, 18 грудня по вул. Павлика з автомобіля марки Мерседес Бенс та по вул. Ковжуна з автомобіля марки Фольксваген Т-4, 19 грудня на майдані Шептицького з автомобіля марки Мерседес Віто, 21 грудня по вул. Стуса з автомобіля марки Фольксваген.

У вчиненому чоловік розкаявся та просив суворо не карати. 

Суд визнав його винним за ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років) та призначив покарання – 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

вгору