Медведчук вигадав три умови для досягнення миру в Україні

Медведчук вигадав три умови для досягнення миру в Україні

Медведчук анонсував нові удари Путіна по інфраструктурі України

Зрадник України, колишній лідер забороненої зараз політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук і за сумісництвом кум диктатора Путіна вважає, що для досягнення миру в Україні нібито необхідне виконання лише трьох умов. Свою думку він виклав у статті для видання aif.ru, передає Главком.

Першою умовою Медведчук називає врахування інтересів та суверенітету країн, які не належать до Заходу. Це насамперед стосується країни-агресорки Росії, яка, за його словами, «повинна мати гарантії», що не піддасться військовому втручанню «експорту демократії» з боку Заходу.

«Без цих гарантій будь-яка країна може бути оголошена агресивною, відсталою, корупційною та недемократичною, що нібито дасть виправдання військового втручання», – вважає колаборант та українофоб.

Другою умовою є визнання пріоритету людського життя над будь-якими політичними інтересами.

«Україна давно стала державою, де людське життя, права громадянина та його думка не мають жодного значення. І коли західні політики називають це демократією, це викликає питання, що вони взагалі під демократією розуміють. Більше того, Україна з подачі цих політиків накачується зброєю, яка вбиває все більше людей як військових, так і цивільних», – переконаний зрадник Медведчук, який давно втік з України.

І остання умова, на думку кума Путіна, – «розуміння, що світ уже давно дійшов до небезпечної межі і необхідне будівництво нової системи безпеки, оскільки стара вже не працює».

  •  

Медведчук також вважає, що Україна нібито не цікава Євросоюзу навіть як сировинний придаток, адже українська сільгосппродукція підриває економіку цілої низки країн ЄС. «Об’єктивно Захід зацікавлений не у відновленні країни, а в її знищенні за принципом: «так не діставайся ж ти нікому», – додав рупор Путіна.

«І у цьому плані великі ризики аварії на атомних станціях та інші екологічні катастрофи. Аварія на Каховській греблі серйозно допомогла зменшити експортний потенціал української сільгосппродукції. Швидше за все, це лише початок», – анонсує наступні руйнування інфраструктури України кум Кремля.

вгору