Коломиянин після ампутації ноги навчає дітей гімнастики

Коломиянин після ампутації ноги навчає дітей гімнастики

На фронті Юрій Фурик отримав важке поранення і йому ампутували нижню кінцівку. Далі – реабілітація та навчання ходьби на протезі.

На роботу чоловік повернувся два тижні тому. Він – тренер з гімнастики з 30-річним досвідом, виховав десяток майстрів спорту, йдеться у сюжеті “Галичини“. 

Щодня він Юрій тренує дві групи дітей, а це близько пів сотні школярів. Діти кажуть, що люблять свого тренера за почуття гумору. 

До лав захисників України чоловік приєднався торік наприкінці лютого. Спочатку хотів у тероборону, але місць уже не було. Його записали у роту охорони, а звідти потрапив у 128 закарпатську гірсько-штурмову бригаду. 

“30 жовтня я вже був в окопах у Херсоні, – розповідає боєць. – У мене був один бойовий вихід, і якраз Херсон звільнили. Далі нас на Бахмутський напрямок”.

Там він і отримав поранення 27 грудня. Далі шість операцій, і всі чоловік переніс притомним, бачив, як медики ампутували ногу. 

“Коли ти чуєш, що маєш підписати папірець на згоду про ампутацію, це надзвичайне відчуття, – ділиться тренер. – Ти само собою спершу  кажеш “ні”.

Відновлювався Юрій швидко, майже одразу став на милиці.

вгору