“Ганебна самодіяльність”, – у МВС закликали військкомати не роздавати масово повістки

“Ганебна самодіяльність”, – у МВС закликали військкомати не роздавати масово повістки

Президент Володимир Зеленський продовжив воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні. Проте часто військкомати масово роздають повістки недосвідченим та немотивованим чоловікам, а це може погіршити ситуацію.

У МВС вважають, що мобілізація має бути якісною, а не кількісною, пише«24 канал».

Радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів наголосив, що Україна має достатньо ресурсів. Але, за його словами, потрібно розуміти, що ті бригади, які з перших днів воюють, треба виводити на відновлення. “Ми повинні робити ротації, бо люди навіть психологічно можуть не витримати такого навантаження”, – сказав Андрусів.

Він зазначив, що насправді зброї та форми достатньо.

«Резервістів також достатньо, але є один момент – потрібно навести порядок у військкоматах. Не можна “гребти” всіх підряд, бо багато мотивованих людей… Ці роздачі повісток є незаконними, адже людям вручають повістки без розуміння ситуації. Можливо, в якогось чоловіка 3 дітей, можливо, він інвалід тощо. Не можна вручати повістки на вулицях»,– наголосив Андрусів.

За його словами, це все ганебна самодіяльність військкоматів.

Наслідком такої мобілізації є багато відмовників, які кажуть, що вони не хочуть йти на передову. Навіть трапляються поодинокі втечі. Цього треба уникати”, – вважає він.

На його думку, зараз головне завдання – підняти якість мобілізації, а не просто кількість.

вгору