Прикарпатець Василь Петрунів став призером турніру з настільного тенісу в Чехії

Прикарпатець Василь Петрунів став призером турніру з настільного тенісу в Чехії
Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу яскраво виступила на міжнародному турнірі з паралімпійського настільного тенісу Czech Para Open 2022, що з 22 по 26 червня пройшов у м. Острава, Чехія.

Команда виборола 11,5 високих нагород, серед яких – 6,5 золотих, 2,5 срібних та 2,5 бронзових нагород, передає Національний паралімпійський комітет України.

До перших перемог в індивідуальних змаганнях (5 медалей, серед яких - 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова ) українці додали 6,5 високих нагород у командних баталіях (дабли та міксти), серед яких – 3, 5 золотих, 1,5 срібних та 1,5 бронзових медалей.

Дабли:

Литовченко Марина/ Салтановська Маргарита (WD 20) - золото

Май Іван/Кац Лев (MD18) - золото

Косміна Наталя/Макурова Деніса (Чехія) (WD22) – півзолота (оскільки у даблі наша спортсменка змагалась у парі зі спортсменкою Чехії)

Дідух Віктор/Ніколенко Максим (MD18) - бронза

Міксти:

Литовченко Марина/Ніколенко Максим (XD14) - золото

Май Іван/Салтановська Маргарита (XD20) – срібло

Прикарпатець Петрунів Василь/Шпегель Яна (Німеччина) (XD4) – півсрібла (оскільки у міксті наш спортсмен змагався у парі з представницею Німеччини)

Косміна Наталя/Хартіг Флоріан (Німеччина) (XD22) – півбронзи (оскільки у міксті наша спортсменка змагалась у парі з представником Німеччини)

У змаганнях цього міжнародного турніру взяли участь 266 спортсменів з 38 країн, команда України була представлена 10-ма спортсменами, 9 з яких вибороли високі нагороди турніру.

Зауважимо, що участь України у цьому міжнародному турнірі не відбулась би, якби не фінансування Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF Foundation) та Організаційного комітету змагань Czech Para Open 2022.

вгору