За 213 тисяч євро у Вовчинцях встановлять оглядовий майданчик, паркувальну зону і вело СТО

За 213 тисяч євро у Вовчинцях встановлять оглядовий майданчик, паркувальну зону і вело СТО

Івано-Франківськ має зараз 5 проєктів, які підготовано та реалізовуються Управлінням інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

Про це повідомляє начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк, інформує Ратуша, пише NEWS ОТГ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.

“Всі вони різнопланові та допомагають зробити місто сучаснішим та комфортнішим”, – коментує міський голова Руслан Марцінків.

Перший проєкт – це “Партнерство заради кліматичних змін” від якого місто отримає 166 тисяч євро. Проєкт передбачає закупівлю обладнання для ІФНТУНГ та встановлення двох електрозаправок на сонячних панелях в місті. Другий – STEM-Освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах, кошти вже отримані, це 144 тисяч євро. Він передбачає закупівлю обладнання для трьох ВПУ, навчання для викладачів та міжнародне таборування для студентів ВПУ. Нагадаємо, у Франківську презентували новий освітній проєкт для молоді.

Наступним проєктом є Транскордонна зелена транспортна мережа CGTN – майже 150 тисяч євро. Три електрозаправки в місті, пробіг електромобілів та форум сталої мобільності у Франківську. Буде встановлено три електрозаправки в місті. Уже є вісім по Івано-Франківській та Закарпатській областях. “24 вересня у Франківську буде проведено форум сталої мобільності. Та пробіг електромобілів за два тижні до того”, – зазначає Ігор Попадюк.

Дунайська транскордонна співпраця URBforDAN з бюджетом 213 тисяч євро займеться встановленням оглядового майданчика, паркувальної зони, вело СТО та маркування велотрас у с. Вовчинець. Обіцяють зробити вандалостійким. Та останній представлений проєкт управлінням інвестиційної політики – це “Назад до наших спільних коренів”. Бюджет 356 тисяч євро. Він передбачає створення Музею зброї та проведення Фестивалю культурного різноманіття у Палаці Потоцьких. Ще 7 заявок перебувають на розгляді. Та ще 3 – у процесі підготовки.

вгору