Російські політики все частіше говорять про війну за Донбас

Російські політики все частіше говорять про війну за Донбас

Депутат Держдуми Російської Федерації, лідер КПРФ Геннадій Зюганов вважає, що керівництво Росії повинно офіційно заявити про те, що буде боротися за Донбас усіма засобами, включаючи військові.

Про це Зюганов зауважив в інтерв’ю Telegram-каналу Радиоточка НСН і російська “Национальная служба новостей“, передає “Українська правда”.

“Я б давно на місці Верховного головнокомандувача офіційно заявив, що ми будемо захищати свій “мір”, свою Батьківщину, свою мову. Визнати Донецьку та Луганську республіку – це воля наших співвітчизників. Треба офіційно заявити, що ми їх визнаємо і будемо їх захищати, включаючи і військові засоби. А ті, хто збирається розгорнути війну на Донбасі, – це божевільні люди. Україна не спроможна вести сучасну війну, їй нічим її вести. Армія на Україні зараз гірша в 10 разів, ніж у 1990-ті роки. Усі їхні установки можуть бути розстріляні без заходу на територію України. Ті, хто збираються віддавати такі накази, – не просто злочинці, вони вбивці справжнісінькі”, – каже Зюганов.

Так Зюганов прокоментував припущення депутата Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Бориса Вишневського, що на екстреному засідання Ради Федерації 23 квітня може бути санкціоновано введення російських військ на Донбас.

Екстрене засідання Ради Федерації призначено на 23 квітня.

А 21 квітня очікується послання президента Росії Володимира Путіна Федеральним зборам.

Нагадаємо, з кінця березня українське військове керівництво й експерти говорять про нарощування Росією військової потужності біля кордонів України.

Україна б’є на сполох – і Захід закликав Росію припинити нарощування сил та ескалацію конфлікту з Україною.

Президент України Володимир Зеленський порушив тему отримання Україною плану дій з отримання членства в НАТО. Це обурило Росію ще більше.

вгору