Стартувала реєстрація на ІТ-навчання для дітей від Нової Енергії

Стартувала реєстрація на ІТ-навчання для дітей від Нової Енергії

Сучасна  ІТ-освіта для дітей: у науковому містечку «Нова Енергія» стартувала реєстрація на ІТ-навчання!


Формат навчання – освітні практикуми:

  • Напрямок Lego

Робототехніка (вік 6-10) – поєднує Lego(швидке конструювання механізмів) та Arduino(їх “оживляє” за рахунок різноманітних актуаторів, датчиків і програмування);

Креативне конструювання (вік 8-10) – інвентаризація наявних дома LEGO деталей, вивчення їх особливостей та створення інструкцій.

  • Напрямок Smart Home&IoT

Arduino (вік 8-10) – створення пристроїв з мікропроцесорним керуванням, які можна використовувати в реальному житті (система автополиву, розумні жалюзі, автоматична годувальниця тварин та ін.);

IoT – Інтернет речей (вік 11+) – навички, які дозволять будь-яку електронну річ включити в IoT (дає можливість керування ними через мережу Інтернет);

Micro Python (вік 11+) – ефективна реалізація Python для вмонтованих систем з малим об’ємом оперативної пам’яті, тобто варіант Python для мікроконтролерів.

  • Напрямок Програмування

Розробка за стосунків Android (вік 8+) – освоєння техніки програмування в середовищі візуальної розробки MITAppInventor;

Python: основи (вік 11+) – освоєння техніки програмування, основних конструкцій мови та поняття про особливості синтаксису;

Python& SQL (вік 12+) – створення програм, які працюють із інформацією, що зберігається в базах даних.

  • Напрямок DIY (Зроби сам)
  • Дівчата СТЕМ (вік 10+) – поєднання сучасних ІТ-технологій, креативу та естетики.
  •  

Чому батьки обирають Нову Енергію для навчання своїх дітей:

  •  

– ІСТОРІЇ УСПІХУ: Учні школи при НовійЕнергії показують круті результати завдяки навчанню. Вони стають переможцями конкурсів стартапів (2019 рік, «ІФ міського конкурсу стартапів» STEM-проєкт «Розумнапарасолька»). Також випускники вступають до найуспішніших приватних шкіл Британії (Eaton House Schools), Іспанії та інших європейських шкіл.

– ПРОГРАМА: Всі освітні програми є авторськими та унікальними, розроблені науковцями та спеціально адаптовані для легкого сприйняття дітьми.

– ВИКЛАДАЧІ: Лише професіонали, які постійно вдосконалюються у міжнародних проєктах. Центром навчання в Новій Енергії є розвиток дитини через комунікацію з викладачем.

– ПРОЄКТИ З РЕАЛЬНОГО СВІТУ: Діти навчаються на виконанні проєктів, які легко можна повторити для реалізації тої чи іншої задумки вдомачи в їх майбутньому стартапі.

– БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ: Нова Енергія сьогодні – найбезпечніший освітній простір в м. Івано-Франківськ. Знаходиться не просто в підвалі, а в перевіреному бомбосховищі УКД, що дозволяє вести заняття без перебоїв на випадок повітряної тривоги. Крім того, це локація в центрі міста з хорошою транспортною логістикою.

До кінця місяця діє акція “Освітня консервація” – встигніть зареєструватися до 31 жовтня і вартість навчання буде законсервована до кінця року. Сьогодні це як-не-як актуально в умовах росту цін на більшість послуг.

Також на ІТ-освіту в Новій Енергії діють знижки для дітей із сімей ВПО, військовослужбовців, учасників АТО/ООС, малозабезпечених сімей, сиріт і напівсиріт.

Реєстрація: https://forms.gle/bPXZZHHaX1au7NyA9

Деталі (опис та вартості): http://bit.do/fVrji

Місце проведення: Наукове містечко “Нова Енергія” (0-й поверх УКД, вул. Коновальця, 35)

Вік: 6-14 років

вгору