18-річна франківчанка підкорила суддів “Голосу країни”

18-річна франківчанка підкорила суддів “Голосу країни”

Карина Столаба розвернула усіх тренерів. з Івано-Франківська підкорила суддів вокального шоу.

Після участі у шоу, тренерка Надя Дорофєєва разом зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом зробили учасниці подарунок у вигляді музичного курсу в британській літній школі-пансіоні. Як зізнається співачка, там вона почала шукати своє звучання та написала першу авторську пісню, пише ТСН.

І от, за три роки дівчина вирішила ще раз спробувати свої сили вже у “Голосі країни”.

“Я вирішила зробити цей дорослий крок. І мені здається, що зараз у мене є шанс стати кимось більше, ніж просто дівчинкою з “Голосу.Діти”, – прокоментувала Карина.

На “сліпих прослуховуваннях” вона виконала хіт What’s Up гурту Non Blondes.

У результаті, на червону кнопку натиснули усі тренери. Цікаво, що голос Карини Надя не впізнала. Тренери розпочали пекельну боротьбу за Столабу.

“Я нікому не віддам цю дівчинку! Я хочу тебе до своєї команди і я тобі гарантую, що ми з тобою дійдемо до фіналу. Я прийшла у цей проєкт за нею! Ця дитина поцілована Богом, і я її не віддам”, – заявила Оля Полякова.

  •  

Зі свого боку, Дорофєєва зізналася, що обожнює Карину і як співачку, і як людину. Також вона поділилася, що вони з дівчиною часто спілкуються. А якщо Надя перебуває у Франківську, то зустрічається з експідопічною в кафе.

“Я впевнена, що перед нами майбутня українська і світова зірка. Я не хочу на тебе тиснути, ти все знаєш про мене. Я розумію, можливо, ти захочеш попрацювати ще з кимось. Одразу скажу, я не ображатимуся на тебе, але я з великою радістю і бажанням все ж таки хочу з тобою працювати”, – зазначила Надя.

вгору